تبلیغات
انجمن آلزایمراستان مرکزی alzheimer-arak

انجمن آلزایمراستان مرکزی alzheimer-arak
خیریه امام جوادع سالمندان آلزایمری وبیماران روانی مزمن وایتام را فراموش نكنید!
نویسندگانانجمن آلزایمر استان مرکزی


: 6037691990085078 صادرات
6104337770117784ملت

لینک دوستان

طرح غربالگری آلزایمر پایلوت در تهران اجرایی می شود
فرید براتی سده رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور از اجرای طرح غربالگری آلزایمر خبر داد و گفت: این طرح به صورت پایلوت در تهران اجرا می شود.
فرید براتی سده با بیان این مطلب، افزود: همچنین طرح شناسایی سالمندان مبتلا به آلزایمر و اعلام اسامی آنها به نیروی انتظامی با همکاری انجمن آلزایمر و ناجا اجرایی می‌شود.

‎دبیرخانه شورای ملی سالمندان‎'s photo.


رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور، یادآور شد: در این طرح، انجمن آلزایمر مشخصات افراد مبتلا به آلزایمر را به نیروی ...انتظامی اعلام می‌کند تا در صورت مفقود شدن افراد مبتلا به آلزایمر، نیروی انتظامی بتواند آنها را شناسایی و به خانواده‌هایشان برگرداند.
فرید براتی سده، با اشاره به دستورالعمل تشکیل کارگروه اختلالات شناختی و تأکید بر آلزایمر، اظهار داشت:‌ در آخرین جلسه شورای ملی سالمندان در مهرماه گذشته، راه‌اندازی این کارگروه تأکید شد.
وی تصریح کرد: درحال حاضر دبیرخانه شورای ملی سالمندان به دنبال تدوین طرح‌های در راستای حمایت از سالمندان مبتلا به آلزایمر است.
براتی سده با اشاره به تدوین طرح غربالگری آلزایمر خاطرنشان کرد:‌ این طرح با همکاری معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور و انجمن آلزایمر به صورت پایلوت در تهران اجرا خواهد شد که مقدمات اجرای طرح فراهم شده است.
رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور بیان داشت:‌ طرح دیگری که در حال تدوین و تهیه است، طرح ثبت‌نام افراد دارای آلزایمر نام دارد که این طرح نیز با همکاری دستگاه‌های متولی، دانشگاه علوم بهزیستی و مؤسسات غیردولتی درحال پیگیری است.
وی گفت:‌ طرح دیگری که در دستورکار قرار دارد، طرحی است که با همکاری انجمن آلزایمر و نیروی انتظامی اجرا خواهد شد که در این طرح، انجمن آلزایمر مشخصات افراد مبتلا به آلزایمر را به نیروی انتظامی اعلام خواهد داشت تا درصورت مفقود شدن افراد مبتلا به آلزایمر، نیروی انتظامی بتواند آنها را شناسایی و به خانواده‌هایشان برگرداند.
براتی سده در پایان خاطرنشان کرد: شورای ملی سالمندان در سال جاری برنامه‌های متعددی را در دستورکار خود قرار داده است که امیدواریم این طرح‌ها با همکاری دستگاه‌های متولی اجرا شود.

[ دوشنبه 18 خرداد 1394 ] [ 10:36 ب.ظ ] [ محمود زارعی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ


از مسئولان تقاضا داریم که به نیاز های این انجمن توجه وخصوصا باپذیرفتن این بیماری به عنوان بیماری خاص گام موثری در جهت یاری بیماران بردارند” بیایید با هم به آینده فکرکنیم تلفن:09188619570
انجمن آلزایمرخیریه امام جواد(ع)استان مرکزی برای حمایت از سالمندان آلزایمری ،بیماران روانی مزمن ،ایتام وزنان سرپرست خانوارتشکیل شده وبا کمک ویاری افرادخیر ابتدا با راه اندازی 2مرکز جامع بیماران اعصاب وروان طلوع وسالمندان شایستگان باهمکاری بهزیستی و62 نفر بچه های بی سرپرست وایتام تحت پوشش کمیته امدادامام خمینی (ره)درخدمت آنها هستیمدر این وب
در كل اینترنت
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس

دریافت کد آپلود سنتر

امکانات وب